Aktuality

II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (21. 10. 2023)

Dnes proběhl druhý ročník Hošťálkovického Boccia Turnaje, který jsme pořádali ve spolupráci s HSC Moravia.
Přinášíme vám výsledky turnaje:
První místo obsadil a hlavní cenu „Mistři Hošťálkovic“ získal Tým Lvíčata ve složení Josef Fiala, Vladislava Fialová, Magdaléna Konečná.
Druhé místo obsadil Tým Zahrádkáři II. ve složení Olga Lokajová, Milan Fucek a Olga Kaňoková.
Třetí místo obsadil Tým HSC Moravia ve složení Jiří Marsín, Michal Marsín, Maxmilian Volný.
Velká gratulace všem vítězům a čest poraženým! Letošní ročník se nesl menší účasti, ale o to soutěživější atmosféra se nesla celým turnajem.
Chceme poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách a realizaci turnaje. Děkujeme sponzorů a spolupracujícím organizacím. Děkujeme, že v tom nejsme sami a těšíme se na další ročník turnaje!


Šestý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (11. 10. 2023)

Dnes proběhl šestý trénink na náš Boccia Turnaj. Trénink proběhl v komorním duchu a týmy si vyzkoušely hru ve dvojicích a mohly trénovat do hloubky. Hlásíme, že už máme plnou kapacitu turnaje a můžeme tak vstoupit do finálních příprav. Děkujeme, že v tom nejsme sami.


Noc Vědců 2023 neb Život na vozíku není žádné mystérium (6. 10. 2023)

Dnes jsme ve spolupráci s pacientskou organizací Smáci a Fakultou Sociálních Studií OU realizovali aktivity v rámci Noci Vědců. Odhalovali jsme tajemství života na vozíku. Děkujeme, že v tom nejsme sami.


Pátý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (27. 9. 2023)

Dnes proběhl pátý trénink na náš Boccia Turnaj. Trénink proběhl v komorním duchu a týmy si vyzkoušely hru ve dvojicích. Poprvé přišly zástupkyně nového týmu. My máme velkou radost, že se nám tím skoro naplnila kapacita turnaje. Děkujeme, že v tom nejsme sami.


Pracovní schůzka k Noci Vědců 2023 (11. 9. 2023)

Dnes proběhla pracovní schůzka k Noci vědců, které se zase po roce zúčastníme. Děkujeme, že v tom nejsme sami!


Čtvrtý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (23. 8. 2023)

Dnes proběhl čtvrtý trénink na náš Boccia Turnaj. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů tým OpH. Dnes to byl poslední volný trénink a příště už si zahrajeme na body. Turnaj se blíží a my jsme rádi, že přípravy zdárně pokračují. Děkujeme týmům za účast a v září pokračujeme.


Rekapitulace školního roku 2022/23 (6. 8. 2023)

Dnes bychom s vámi trochu se zpožděním uzavřeli školní rok 2022/23, který byl pro nás opět plný i když se nesl volnějším tempem.
S projektem ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB jsme realizovali 5 přednáškových dnů na základních školách a mateřských školách. Realizovali jsme také jeden projektový den, kde jsme představili život se třemi druhy postižení.
Na podzim jsme uspořádali I. Hošťálkovický Boccia Turnaj ve spolupráci Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity HSC Moravia a Hošťálkovice. Zároveň od května pořádáme pravidelné tréninky na II. ročníku turnaje.
Realizovali jsme 2 přednášky a 2 webináře na témata života se zdravotním postižením.
Máme velkou radost z uběhlého školního roku a zároveň se těšíme na nadcházející výzvy v dalším školním roce. Závěrem bychom vám chtěli poděkovat, že v tom nejsme sami!


Třetí trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (26. 7. 2023)

Dnes proběhl třetí trénink na náš Boccia Turnaj. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů tým OpH. Rozhodcování se ujali Adam s Izabelkou, kterou tento sport bavil, což dokazuje, že Boccia je sport pro každého. Děkujeme týmům za účast a v srpnu pokračujeme. Děkujeme všem, kteří nás podporují a také vám přátelé za vaši přízeň tady v on-line prostoru.