Aktuality

Pracovní schůzka k Noci Vědců 2023 (11. 9. 2023)

Dnes proběhla pracovní schůzka k Noci vědců, které se zase po roce zúčastníme. Děkujeme, že v tom nejsme sami!


Čtvrtý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (23. 8. 2023)

Dnes proběhl čtvrtý trénink na náš Boccia Turnaj. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů tým OpH. Dnes to byl poslední volný trénink a příště už si zahrajeme na body. Turnaj se blíží a my jsme rádi, že přípravy zdárně pokračují. Děkujeme týmům za účast a v září pokračujeme.


Rekapitulace školního roku 2022/23 (6. 8. 2023)

Dnes bychom s vámi trochu se zpožděním uzavřeli školní rok 2022/23, který byl pro nás opět plný i když se nesl volnějším tempem.
S projektem ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB jsme realizovali 5 přednáškových dnů na základních školách a mateřských školách. Realizovali jsme také jeden projektový den, kde jsme představili život se třemi druhy postižení.
Na podzim jsme uspořádali I. Hošťálkovický Boccia Turnaj ve spolupráci Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity HSC Moravia a Hošťálkovice. Zároveň od května pořádáme pravidelné tréninky na II. ročníku turnaje.
Realizovali jsme 2 přednášky a 2 webináře na témata života se zdravotním postižením.
Máme velkou radost z uběhlého školního roku a zároveň se těšíme na nadcházející výzvy v dalším školním roce. Závěrem bychom vám chtěli poděkovat, že v tom nejsme sami!


Třetí trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (26. 7. 2023)

Dnes proběhl třetí trénink na náš Boccia Turnaj. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů tým OpH. Rozhodcování se ujali Adam s Izabelkou, kterou tento sport bavil, což dokazuje, že Boccia je sport pro každého. Děkujeme týmům za účast a v srpnu pokračujeme. Děkujeme všem, kteří nás podporují a také vám přátelé za vaši přízeň tady v on-line prostoru.


Výroční mše svatá (18. 6. 2023)

Dnes jsme měli výroční mši našeho spolku s intencí „Za členy a podporovatele spolku Ekvilibro z. s. a všechny lidi dobré vůle.“ Společně jsme poděkovali za všechny úspěšně zvládnuté výzvy a vyprosili si Boží požehnání do výzev budoucích. Věříme, že náš spolek čeká ještě mnoho úspěšných projektů., které budou dál šířit osvětu o zdravotním postižení a bořit bariéry ve společnosti. Děkujeme všem, kteří nás podporují a také vám přátelé za vaši přízeň tady v on-line prostoru.


Druhý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (14. 6. 2023)

Dnes proběhl druhý trénink na náš Boccia Turnaje. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů, ale i tým OPH a pomalu se nám tak formují týmy na turnaj. Zahrál si i Adam a ty mi si tak mohli vyzkoušet hraní Boccii na blízku. Jsme rádi, že v tom nejsme sami a taky z toho, že turnaj bude díky nacvičené taktice zajímavá podívaná. Děkujeme týmům za účast a v červenci pokračujeme.


První trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (24. 5. 2023)

Dnes proběhl první trénink na druhý ročník našeho Boccia Turnaje. Zúčastnili se ho především senioři z klubu seniorů a je vidět, že Bocciu už mají v ruce. Máme velkou radost ze zájmu o tento parasport – bylo to příjemné setkání. Jsme rádi, že v tom nejsme sami a připravujeme akci, která dává smysl nejen nám, ale i okolí.