Aktuality

Druhý přípravný trénink v Boccie (31. 8. 2022)

Dnes proběhl druhý trénink na Hošťálkovický Boccia turnaj, který pořádáme v říjnu. Opět se ho zúčastnil hošťálkovický Klub seniorů. Zahráli jsme si mini turnaj a z něho se nám utvořili dva týmy, které si v říjnu zahrají na turnaji. Děkujeme, že v tom nejsme sami a těšíme se na další trénink snad už i s dalšími týmy z řad složek.


Seniorfest v Bohuslavicích u Hlučína (29. 7. 2022)

Dnes v Bohuslavicích proběhl 1.ročník Seniorfestu na Hlučínsku. My jsme na této akci nemohli chybět. Byla to velmi povedená, které zúčastnily kluby seniorů na území Hlučínska. Děkujeme za možnost se zúčastnit této povedené akce.


Přípravný trénink v Boccie (21. 7. 2022)

Dnes proběhl první trénink na Hošťálkovický Boccia turnaj, který pořádáme na podzim. Zúčastnil se ho hošťálkovický Klub seniorů. Seniory jsme dnes seznámili s pravidly tohoto paralympijského sportu a následně jsme trénovali přímo na hřišti. Děkujeme, že v tom nejsme sami a těšíme se na další trénink.


Rekapitulace školního roku 2021/22 (7. 7. 2022)

Na začátku prázdnin bychom rádi zrekapitulovali uběhlý školní rok 2021/2022. S projektem ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB jsme realizovali 30 přednáškových dnů na základních školách a 8 přednáškových dnů na mateřských školách. V druhé polovině školního roku jsme realizovali projekt ŽÍT NORMÁLNĚ. Od března do června jsme se setkávali téměř každý týden s třídami žáků vyššího stupně a studentů středních škol v Dolní oblasti Vítkovice. Máme velkou radost, že výhled do dalšího školního roku je plný výzev, které náš spolek posunou dál.
Závěrem bychom vám chtěli poděkovat, že v tom nejsme sami!


Výroční valná hromada (25. 6. 2022)

Včera proběhla výroční valná hromada našeho spolku, která spojená s grilováním u Adama na zahradě. V neformálním prostředí jsme probrali nadcházející výzvy našeho spolku a zhodnotili jsme uběhlý rok. Máme velkou radost, že se daří realizovat naše projekty a šířit tím osvětu o životě s postižením. Věříme, že stejně úspěšný bude i následující rok. Děkujeme, že v tom nejsme sami a jedeme dál!