Školní rok 2020/2021

Život má mnoho podob žije! (30. 6. 2021)

Adam hodnotí červen:
„Z června mám velkou radost. Po uvolnění epidemiologických omezení se nám podařilo navštívit deset institucí. Byl to měsíc plný života. Velkou radost mám z toho, že se podařilo náš projekt Život má mnoho podob rozšířit i do Ostravy a regionu Odersko. Novinkou byla také realizace našeho projektu na základních školách i tuto výzvu jsme zvládli. Velkou oblibu si u dětí vysloužila ukázka speciálně upraveného auta, kterou jsme nově zařadili do programu besed. Těšila nás také pozitivní zpětná vazba paní učitelek. Červen hodnotím na výbornou a věřím, že v novém školním roce budeme pokračovat stejně úspěšně.“

Děkujeme, že v tom nejsme sami.


MŠ Dolní Benešov (25. 6. 2021)

Dnes jsme navštívili školku v Dolním Benešově.

Byla to naše poslední školka v tomto školním roce. Čekaly nás dvě skupiny větších děti. Děti byly moc šikovné a my s nimi dopoledne užili.

Nejsme v tom sami.


MŠ Sudice (24. 6. 2021)

Dnes jsme navštívili mateřskou školu v Sudicích.

Celá beseda proběhla na zahradě kvůli bariérám, měli jsme tedy prostor ukázat dětem speciálně upravené auto. Dnes děti a především pak paní učitelku zaujala sport Boccia – budeme do školky posílat pravidla.

Děkujeme, že v tom nejsme sami.


Základní škola Mankovice (23. 6. 2021)

Dnes jsme navštívili základní školu v Mankovicích.

Dnes nás čekala smíšená třída žáků od 1. do 5. třídy, byla to pro nás výzva. Děti byly opět skvělými posluchači a nebáli se ptát na to, co je zajímalo. Vyzkoušely si i roli asistenta v překonání překážky na vozíku.

Děkujeme za příjemně strávený čas.


Základní škola Odry (21. 6. 2021)

V dnešním horkém počasí jsme navštívili Základní škola Odry, Komenského 6.

Čekaly nás dvě besedy pro děti 4. třídy. Děti měly mnoho otázek – velké téma bylo jak Adam spí a jak chodí na záchod. Největší úspěch měly vozík, které si děti vyzkoušely.

Děkujeme za příjemně strávené dopoledne.


Výroční valná hromada (20. 6. 2021)

Dnes jsme měli výroční valnou hromadou, kde jsme zhodnotili celý rok 2020 a pohlédli do budoucnosti našeho spolku.

“Byl to školní rok plný nových zkušeností a výzev. Připíjíme na to ať jsou projekty Ekvilibro stále stejně úspěšné.”

Vám všem chceme poděkovat za to, že v tom nejsme sami.


Tři roky Ekvilibro (15. 6. 2021)

Dnes náš spolek slaví 3. výročí zápisu do rejstříku spolků. Za tři roky existence a za poslední rok a půl realizace ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB si odnášíme mnoho zkušeností a zážitků.

„Rád bych poděkoval všem, kteří se podílejí na aktivitách spolku. Myslím si, že právě vděčnost nejlépe vyjadřuje mé pocity z aktivit našeho spolku a očekávání od budoucnosti našeho spolku. Jsem vděčný za to, že jsou naše aktivity úspěšné a dávají mi SMYSL. Přeji Ekvilibro další úspěšný rok!“

Děkujeme za podporu – NEJSME V TOM SAMI.