Školní rok 2022/2023

Výroční mše svatá (18. 6. 2023)

Dnes jsme měli výroční mši našeho spolku s intencí „Za členy a podporovatele spolku Ekvilibro z. s. a všechny lidi dobré vůle.“ Společně jsme poděkovali za všechny úspěšně zvládnuté výzvy a vyprosili si Boží požehnání do výzev budoucích. Věříme, že náš spolek čeká ještě mnoho úspěšných projektů., které budou dál šířit osvětu o zdravotním postižení a bořit bariéry ve společnosti. Děkujeme všem, kteří nás podporují a také vám přátelé za vaši přízeň tady v on-line prostoru.


Druhý trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (14. 6. 2023)

Dnes proběhl druhý trénink na náš Boccia Turnaje. Zúčastnili se ho opět senioři z klubu seniorů, ale i tým OPH a pomalu se nám tak formují týmy na turnaj. Zahrál si i Adam a ty mi si tak mohli vyzkoušet hraní Boccii na blízku. Jsme rádi, že v tom nejsme sami a taky z toho, že turnaj bude díky nacvičené taktice zajímavá podívaná. Děkujeme týmům za účast a v červenci pokračujeme.


První trénink na II. Hošťálkovický Boccia Turnaj (24. 5. 2023)

Dnes proběhl první trénink na druhý ročník našeho Boccia Turnaje. Zúčastnili se ho především senioři z klubu seniorů a je vidět, že Bocciu už mají v ruce. Máme velkou radost ze zájmu o tento parasport – bylo to příjemné setkání. Jsme rádi, že v tom nejsme sami a připravujeme akci, která dává smysl nejen nám, ale i okolí.