Školní rok 2022/2023

Webinář organice Freya (28. 3. 2023)

Dnes pokračoval další cyklus webinářů s neziskovou organizací Freya – vzdělávání, poradenství. Tentokrát byl cílený pro pracovníky v pomáhajících profesích. Otevřeli jsme plno zajímavých témat v oblasti sexuality. Sexuální výchova chrání a my děkujeme, že jsme mohli být účastni tohoto webináře.


Projektový den FSS OSU (15. 2. 2023)

Dnes jsme se zúčastnili prezentace projektů, které vznikly v rámci týmové praxe na Fakultě sociálních studií Ostravské univerzity. Adam odprezentoval společně s týmem studentek Hošťálkovický Boccia turnaj.Děkujeme za inspirující setkání. Jsme rádi, že v tom nejsme sami!


Beseda Osobní asistence z pohledu uživatele (31. 1. 2023)

Dnes měl Adam přednášku na téma osobní asistence z pohledu uživatele ve službě OASA, která mu poskytuje osobní asistenci. Mluvil o tom co pro něho osobní asistence znamená a všímal si zlepšení kvality života v kontextu svobody, kterou mu osobní asistence dává. Velkou radost nám udělala zpětná vazba, kterou Adam dostal – Jedeme dál!


ZŠ Klokánek (27. 1. 2023)

Dnes jsme realizovali projektový den na ZŠ Klokánek. Tentokrát jsme vyrazili ve třech – Adam s besedou Školní den má mnoho podob, Lukáš mluvil o nemocích duše a Kamila o životě se zrakovým postižením. Máme velkou radost, že vše klaplo a my projekt ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB posunuli dál. Nejsme v tom sami a jedeme dál!


ZŠ Bohumín-Pudlov (8. 12. 2022)

Dnes dopoledne jsme vyrazili do Bohumína na základní školu T.G. Masaryka. Čekala nás tam jedna skupina složená z přípravné třídy a prvňáčků. Děti nejvíce zaujala jízda na vozíku a parasport Boccia. Máme velkou radost z dotazů dětí a pozitivní vazby paní učitelek. Jedeme dál!