Školní rok 2022/2023

Motorkářská pouť na Svatém Antonínku (20. 5. 2023)

Dnes jsme vyrazili na 4. Motorkářská pouť na Svatém Antonínku. Počasí bylo slunečné a my tak mohli nasát skvělou atmosféru této akce nejen pro motorkáře. Je nám líto, že se nepovedlo zřídit sbírkový účet, ale na příští rok budeme připraveni. Zúčastnili jsme se mše, při které jsme slyšeli zajímavý příměr, že všichni lidé jsou ze své podstaty sinusoidní. Na závěr jsme viděli jak motorkáři hromadně vyjíždějí. Děkujeme za skvělý zážitek a těšíme se na další ročník.


Webinář „Svobodný a nezávislý život s SMA“ (18. 5. 2023)

Dnes měl Adam webinář „Svobodný a nezávislý život s SMA“ pro rodiče dětí s nervosvalovými onemocněním v rámci týdne ranné péče. Děkujeme Kolpingova rodina Smečno, že jsme mohli bát součástí. Nejsme v tom sami!


Setkání z pořadateli 4. Motorkářské pouti na Svatém Antonínku (5. 5. 2023)

Sdílíme radost ze setkání z pořadateli 4. Motorkářské pouti na Svatém Antonínku. Požádali nás o pomoc se založením sbírkového účtu na benefici pro dva muže se zdravotním postižením. Nevíme, zda se podaří ho zřídit do konání akce, ale na příštím ročníku bychom s nimi rádi spolupracovali – ať v tom nejsou sami! Letošní ročník plánujeme navštívit a nasát atmosféru této super akce.


NEZÁVISLOST V ZÁVISLOSTI (2. 5. 2023)

Dnes Adam vystoupil se svým životním příběhem v předmětu Kritická sociální práce na Fakulta sociálních studií Ostravské univerzity. Mluvil o jeho zkušenostech s osobní asistencí v sociálních službách i mimo ně.


Startujeme přípravy II. Hošťálkovického Boccia Turnaje (30. 4. 2023)

Dnes jsme nultým tréninkem odstartovali přípravy na Druhý ročník Hošťálkovického Boccia turnaje. Trénink doprovázela hojná účast a my věříme, že s blížícím se turnajem ještě poroste. Letošní ročníkem bychom rádi turnaj posunuli zase o kousek dál. Držte nám palce, ať v tom nejsme sami…