Školní rok 2021/2022

Zac si hraje v Hlučíně (10. 12. 2021)

Dnes jsme rozváželi knížky Zac si hraje po hlučínských mateřských školách.

Paní učitelky byly rády, že děti dostali tento “vánoční” dárek. Těšíme se až dostaneme zpětnou vazbu jak se dětem knížky líbily.

Děkujeme že v tom nejsme sami.


ZŠ Chuchelná (8. 12. 2021)

Dnes jsme navštívili základní školu v Chuchelné.

Jelikož do školy vedly schody vyrazili jsme na školu s dvěma vozíky a ližinami. Nakonec nám s elektrickým vozíkem pomohl pan učitel, nemuseli jsme tak o elektrický vozík děti ochudit. Čekaly nás dvě skupiny dětí. Děti nám dávaly fůru dotazů, které byly opravdu na tělo. Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, která nás motivuje pokračovat.

Bylo to parádní dopoledne! Děkujeme, že v tom nejsme sami.


Zac si hraje v Kravařích (29. 11. 2021)

Další tři knížky ZAC SI HRAJE putovali na mateřské školy do Kravař. Jsme rádi, že se knihy dostanou k dětem ještě před Vánocemi.

Děkujeme Monice Brzeskové za doručení v kontextu doby kovidové – NEJSME V TOM SAMI…


ZŠ Bolatice (25. 11. 2021)

Dnešní dopoledne patřilo základní škole v Bolaticích.

Beseda proběhla ve družině, která byla přístupná i na elektrickém vozíku. Čekaly nás dvě skupiny 4. tříd. Děti byly moc šikovné a měly spousty dotazů. Moc jsme si to v Bolaticích užili a bylo nám líto, že nebylo více času. Věříme, že se do Bolatic vrátíme a jedeme dál.

Děkujeme za pozitivní vazbu dětí – cítili jsme, že v tom nejsme sami.


Zac si hraje ve Vřesině (24. 11. 2021)

Včera jsme se po realizaci besed setkali s paní ředitelkou, které jsme předali knihu ZAC SI HRAJE. Dnes jsme dostali zprávu, že paní ředitelka knihu předala do mateřské školy.

Jedeme dál!