Školní rok 2021/2022

ZŠ Komenského Odry (21. 1. 2022)

Dnešní dopoledne patřilo Základní škole Komenského v Odrách. Čekaly na nás dvě skupiny dětí čtvrtých tříd. Děti byly moc šikovné a měly zvídavé a bystré dotazy. O přestávce jsme měli možnost prodiskutovat téma inkluze s panem ředitelem. Z dopoledne si odnášíme pocit, že v tom nejsme sami. Děkujeme za přítomně strávený čas.


Start spolupráce s DOV (20. 1. 2022)

Včera jsme navštívili Dolní Vítkovice a Hornické muzeum Landek. Máme velkou radost z nadcházející spolupráce v rámci výstavy Tělo a technika, pro kterou jsme připravili besedy o životě s hendikepem. Budou doplňkem expozice a jsou určeny pro žáky a studenty. Jedeme dál a nejsme v tom sami.


Zac si hraje v Bohuslavicích (18. 1. 2022)

Máme velkou radost, že knížka ZAC SI HRAJE dorazila do další školky. Nejsme v tom sami a jedeme dál!

SMÁci – Pacientská organizace SMA


ZŠ Bohuslavice (4. 1. 2022)

Dnešní dopoledne jsme strávili na základní škole v Bohuslavicích.

Byla to naše první škola v tomto kalendářním roce. Čekaly nás dvě skupiny dětí. Měli jsme velkou radost, že děti měly mnoho otázek a tak jsme se mohli zaměřit na témata, které děti zajímala. Na závěr nás potěšilo kladné hodnocení od dětí i paní učitelek – jedeme dál i v tomto školním roce.

Děkujeme za příjemné dopoledne, kdy jsme se necítili sami.


Vánoční večírek ve dvou (17. 12. 2021)

Společně s Lukášem jsme se zamysleli nad nadcházejícím a budoucnosti našeho spolku, při výborném jídlu v Golf park Lhotka. Shodli jsme se, že nás čeká rok plný nových výzev. Děkuji, že v tom nejsem sám.

Těšíme se na nové výzvy a jedeme dál přátelé!