Školní rok 2021/2022

ZŠ Kravaře (29. 4. 2022)

Dnes jsme vyrazili na Základní školu Kravaře. Beseda se tentokrát odehrávala v jídelně, která byla bezbariérová a mohli jsme tak dětem ukázat elektrický vozík. Velkou výhodou bylo, že jsme auto zaparkovali hned u dveří, děti si tak mohli prohlédnout speciálně upravené auto. Máme velkou radost s pozitivní zpětné vazby dětí i paní učitelek a těšíme se na květnové pokračování, kdy navštívíme další třídy na této škole. Děkujeme za příjemné odpoledne – kdy jsme cítili, že v tom nejsme sami!


Dny zdraví a sportu Kravaře 2022 (22. – 23. 4. 2022)

Předposlední dubnový víkend jsme strávili v Kravařích na Dnech zdraví a sportu. Přivezli jsme tam mechanické vozíky, kdy si mohli děti i dospělí vyzkoušet jaké je se na vozíku pohybovat v zámeckém parku, kde se akce konala. Na našem stánku si návštěvníci také mohli vyzkoušet Boccia míčky a dokonce jsme si s odvážlivci zahráli. Děkujeme za pozvání na povedenou akci – NEJSME V TOM SAMI.


ZŠ Tyršova Hlučín (22. 4. 2022)

Dnešní dopoledne jsme strávili na Základní škole Tyršova v Hlučíně. Čekaly nás tam dvě skupiny dětí na nižším stupni. Beseda proběhla v tělocvičně, do které jsme se dostali přenosnými ližinami. Děti byly měly spousty dotazů a beseda se tak nesla ve víru diskuze. Velkou radost máme z pocitu, že v tom nejsme sami, který nás provázel po celou dobu realizace. Děkujeme za příjemné a pohodové dopoledne!


ZŠ Klokánek (31. 3. 2022)

Dnešní den patřil účasti na projektovém dnu na logopedické škole Klokánek. Tentokrát jsme navštívili nižší stupeň v budově U Prodejny. Děti byly moc šikovné a měli mnoho dotazů. Velkou výhodou byl dostatek prostoru, kde si děti vyzkoušeli jízdu na vozíku. Velkou radost nám udělalo to, že se na ZŠ Klokánek ještě v tomto školním roce vrátíme, požádali nás ještě repete na třetí budově školy. Děkujeme, že v tom nejsme sami!


ZŠ Šilheřovice (28. 3. 2022)

Dnes dopoledne jsme vyrazili na základní školu Šilheřovice. Na škole nás čekaly dvě skupiny – druhá a třetí třída. Při vstupu do školy byly tři schody, které jsme prekonali pomocí ližin. Skupiny dětí byly menší a tak jsme mohli dětem věnovat individuálně a byl větší prostor na povídání. Děkujeme za příjemné setkání – NEJSME V TOM SAMI!