Školní rok 2021/2022

MŠ Hať (16. 9. 2021)

Dnešní dopoledne patřilo opět mateřské škole v Hati, tentokrát na ulici Dělená.

Beseda proběhla na zahradě v altánku, poprchávalo, a tak to děti měly i se zážitkem deště na vozíku. Děti nejvíce zaujaly vozíky a speciálně upravené auto. Nakonec jsme se věnovali dotazům paní učitelek, které se zajímaly o náš projekt.

Děkujeme, že v tom nejsme sami.


MŠ Hať (15. 9. 2021)

Dnešní dopoledne patřilo mateřské škole v Hati.

Program proběhl v bezbariérové školní družině. Měli jsme dvě skupiny dětí – předškolní a střední třídu. Děti byly moc šikovné a měly zvídavé dotazy. Nejvíce je zaujal elektrický vozík a hra boccia. Cítili jsme, že v tom nejsme sami.

Děkujeme za příjemně strávený čas.


MŠ Vřesina (10. 9. 2021)

Dnes dopoledne jsme navštívili mateřskou školu ve Vřesině u Opavy.

I přesto, že mají pěknou bezbariérovou školku realizovali jsme program na zahradě. Čekala nás smíšená skupina předškoláku a prostřední třídy. Děti byly moc šikovné a zvídavé. I když náš program trval přes hodinu dávaly pozor a i při odjezdu nás pozorovaly se zaujetím.

Děkujeme, že v tom nejsme sami.


MŠ Oldřišov (8. 9. 2021)

Dnešní dopoledne patřilo dětem v mateřské škole v Oldřišově.

Byla to naše první školka v tomto školním roce, kde nás čekala jedna skupina předškolních dětí. Využili jsme pěkného počasí a ukázali jsme dětem speciálně upravené auto. Děti byly moc šikovné a my jsme cítili, že v tom nejsme sami.

Děkujeme, že v tom nejsme sami!


Školní rok 2021/2022 začíná… (5. 9. 2021)

Ve středu nám začal nový školní rok a už i my netrpělivě vyhlížíme příští týden, kdy bychom měli odstartovat první návštěvou školky s projektem ŽIVOT MÁM MNOHO PODOB.

Těšíme se na nové výzvy, které nám školní rok 2021/2022 přinese. Do nového školního roku jdeme s cílem naplnit projekt ŽIVOT MÁ MNOHO PODOB v rámci MAS Hlučínsko a posunout náš projekt dál, tak aby dál nabízel platformu pro osvětu ve vzdělávacím systému.

Buďte u toho s námi, ať v tom nejsme sami.