Školní rok 2020/2021

Základní škola Fulnek (14. 6. 2021)

Dnes jsme vyjeli na Základní škola J. A. Komenského Fulnek.

Čekala nás 1. a 2. třída a byla to naše první zkušenost z besedou na základní škole. Chceme pochválit děti, které byly úžasnými posluchači a nebáli se dávat nám otázky na tělo.

Děkujeme – Nejsme v tom sami…


MŠ Kozmice (11. 6. 2021)

Dnes jsme navštívili školku v Kozmicích.

Čekaly na nás dvě skupiny dětí – předškoláci a „maloši“. Program proběhl na zahradě a děti byly moc šikovné a měly i zvídavé dotazy. Nejvíce se jim líbila jízda na vozíčku. Odjížděli jsme s pocitem, že v tom nejsme sami.

Děkujeme za příjemné dopoledne.


MŠ Bobrovníky (9.6.2021)

Dnešní dopoledne jsme strávili na školce v Bobrovníkách.

Tentokrát jsme neměli dlouhou cestu. Přednáška proběhla na zahradě, která se nám moc líbila. Děti byly živé a měly zvídavé dotazy. S vozíkem měly již zkušenost, protože s nimi do školky chodí kluk na vozíku. Nejvíce je proto zaujalo auto a hra Boccia.

Děkujeme za příjemné dopoledne, kdy jsme v tom nebyli sami.


MŠ Služovice (4.6.2021)

Dnes jsme navštívili školku ve Služovicích.

Školka byla bezbariérová a tak jsme dětem ukázali elektrický i mechanický vozík. Ty se také dětem líbily nejvíce a měly k nim zvídavé dotazy. Nakonec nás šly děti vyprovodit a venku jsme jim ukázali speciálně upravené auto. Bylo to fajn dopoledne!

Děkujeme! Cítili jsme, že v tom nejsme sami. 


MŠ Ludgeřovice (3.6.2021)

Dnes jsme navštívili mateřskou školku v Ludgeřovicích.

Čekaly nás 2 skupiny s přejezdem do druhé budovy. Tentokrát si jízdu na mechanickém vozíčku vyzkoušela i paní učitelka. Děti byli opravdu šikovné a udržely pozornost tak dlouho, že jsme kapku protáhli.

Děkujeme za příjemné dopoledne.